HZ12-40/08 Rotary Switch with Lengthen Pole 40A 380V 2 Position 2 Poles Emergency Stop Padlock Power Cut Off Motor Switch
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
17
quantity
Product details
Category
SwitchesProducts DescriptionType: HZ12-40/08 Rated current: 40A Phase number: 2 Poles